gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Terug
421be2f5cd7a0f8cb7c4b6c5100e27eb.jpg Bridgen is een leuke denksport.

Bridge Sociteit Almelo viert haar 40-jarig jubileum

ALMELO - Met al haar leden en oud-leden viert de Bridge Sociëteit Almelo (BSA) op zondag 12 oktober haar 40-jarig jubileum. Het feest wordt gevierd met een gezellig hapje, drankje en buffet en natuurlijk een bridgedrive aan de Piet Heinstraat 51.

Redactie | Redactie |

De locatie van BSA ligt net achter de supermarkt Aldi nabij het Eskerplein. Er wordt al jaren nagenoeg de hele week, dat wil zeggen, op maandagmiddag, dinsdagavond, woensdagmiddag en woensdagavond op een hoog niveau gebridged. De club telt momenteel ruim tweehonderd leden.

“Bridgen is een leuke en uitdagende denksport die je gezellig met anderen kunt beoefenen”, laat secretaris Dick Slatius weten. Op maandagavond 6 oktober om 19.45 uur gaat onder de bezielende leiding van Marius Leijten weer een bridgecursus voor beginners van start. Deze is voor alle leeftijden. Marius Leijten is ook de voorzitter van BSA. “Bridgen houdt de hersenen scherp”, aldus ook de bekende psycholoog en pleitbezorger Erik Scherder.

Dat de Bridge Sociëteit Almelo niet zo maar een kaartclubje is bewijst wel haar bestaansrecht van veertig jaar. Dit heugelijk feit wordt op 12 oktober met de huidige leden en de leden van het eerste uur gevierd. “Wilt u ook graag deel uitmaken van deze gezellige en sociale vereniging? Meld u aan als lid en krijg de cursus er gratis bij. Wilt u het bridgen combineren met biljarten, of alleen biljarten, dan kunt u ook bij ons terecht! Wij zien u graag”, aldus Dick Slatius.

Meer informatie kunt u verkrijgen via de website: http://www.bs-almelo.nl/ of stuur een bericht aan info@bs-almelo.nl.

Bridge kan ook heerlijk in de buitenlucht gespeeld worden.
9bba831aa6564fa0e52c24a7e1433789.jpg
e03966113fc6d7c0231a83a3bc540ba3.jpg