gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Terug
Het billboard is onthuld.jpg

Een groet kan zoveel betekenen

ALMELO - “Het is me thuis met de paplepel ingegoten om anderen te groeten”, laat wethouder Eugène van Mierlo weten. Samen met Marielle Oosterhuis onthulde de wethouder op maandag 27 oktober een billboard aan de Egbert Gorterstraat. Op dit billboard staat hoe een klein gebaar als ‘Hoi, ik zie je’ een wereld van verschil kan maken.

De aanjagers achter de actie 'Hoi, ik zie je..jpg De aanjagers van de actie 'Hoi, ik zie je'.

Brigitte Stevelink van de Klup, Anita Oswald van Ontplooi, Greta van der Veer van Humanitas Twente en Marielle Oosterhuis en Gert Mensink van Kom Erbij hebben de handen ineengeslagen. Ze hebben onder andere de duofiets geregeld en nu de actie ‘Hoi, ik zie je’. Dit alles om zoveel mogelijk eenzaamheid terug te dringen. René Hegeman, eigenaar/strategisch consultant e-Zense Internet Marketing & Docent TIO Business School Hengelo zorgde voor het reclameconcept.

Op nog dertig andere plaatsen in de stad zijn dergelijke billboards te zien. Marielle Oosterhuis van Kom Erbij is de grote aanjager van de actie. Ze hoopt dat de oproep elkaar te groeten een groot sneeuwbaleffect krijgt en ze hoopt vurig dat iedereen wat vaker ‘Hoi’ tegen elkaar zegt.

In de familie, in de buurt, bij verenigingen, in de horeca, in het openbaar vervoer, op scholen, op straat of waar ook maar. Een klein gebaar, kan echt het verschil maken.