ALMELO - De leden van GroenLinks-PvdA roepen iedereen op zaterdag 14 februari in groene of rode kleding naar de Bleekkerk te komen om gewapend met prikstok en vuilniszak overal in de wijken en het centrum het af afval op te ruimen.
De leden van GroenLinks-PvdA zamelen structureel elke maand het afval in. Daarvoor trekken ze de verschillende wijken in. Hiermee hopen ze de stad schoner en mooier te maken.
Op Valentijnsdag (14 februari) wordt iedereen om 13.00 uur bij de Bleekkerk verwacht. Daar krijgen de enthousiastelingen een kop koffie of thee en vervolgens trekt men de wijken in om zoveel mogelijk afval te verzamelen. Na ongeveer anderhalf uur wordt de actie afgerond en worden rond 15.00 uur de ‘vuilnisrapers’ in de Bleekkerk getrakteerd op een heerlijke kom soep.