ALMELO - Vrijdag 24 april wordt er weer gerepareerd in ‘t Noaberhoes. De vrijwilligers van Repaircafé Windmolenbroek staan van 12.30 tot 15.30 uur paraat om uw kapotte spullen zo mogelijk te repareren. Inbreng van reparaties kan vanaf 12.00 uur.
Bij het vorige café was het rustig, er werden onder andere buitenbloempotten ingebracht. Mevrouw kon zelf geen gaten in de bodem boren, dus ging ze ermee naar het Repaircafé. Dit was natuurlijk zo klaar, maar ze kon meteen informeren of de mannen een keer naar haar Tomtom konden kijken. Volgens haar was er iets met de batterij/accu. Natuurlijk kunnen de reparateurs dit onderzoeken en zo mogelijk repareren.
Naast een aantal kleine reparaties werd een cd-speler voorzien van een nieuw onderdeel, dat online was besteld. Verder werd de hele middag besteed aan een probleem bij een tv. Na rijp beraad en overleg met de klant is besloten om een onderdeel van € 6 te vervangen in de hoop dat dit de oplossing zal zijn.
Elke keer is het weer verrassend wat er ingebracht zal worden. Dus is er iets stuk... kom dan vrijdag 24 april naar ‘t Noaberhoes.
Textiel Repaircafé
Voor kleine textielreparaties bent u dinsdag 28 april van 10.00 tot 12.00 uur welkom in ‘t Noaberhoes.
Hierbij kunt u denken aan het korter maken van een broek, losse naden dichtnaaien, een zak repareren, het repareren van een knuffel e.d.