ALMELO - Op 1 mei opende het nieuwe Sportpark Almelo officieel zijn deuren. Er kan worden teruggekeken op een prachtige eerste zomer vol zwemplezier en beweging. Op 5 september werd het buitenseizoen feestelijk afgesloten met Hond & Baas Zwemmen.
Nu richt het Sportpark zich op het najaar. In het duurzame sportcomplex liggen drie moderne binnenzwembaden klaar voor jong en oud. Een fijne plek om actief te blijven, te ontspannen en andere zwemmers te ontmoeten.
Sportpark Almelo beschikt over een ruim wedstrijdbad, een sportbad met beweegbare bodem voor onder meer groepslessen en een warm doelgroepenbad voor rustige oefeningen, therapie en revalidatie. In het recreatieplein vind je een whirlpool, stoomcabine en glijbanen.
Een bijzondere blikvanger is het Ninja Cross-parcours in het wedstrijdbad. De eerste in Nederland! De uitdagende survivalbaan zorgt voor volop actie en plezier voor jong en oud.
Bij Sportpark Almelo kun je terecht voor banen zwemmen, groepslessen en recreatief zwemmen. Of je nu komt om te sporten, te ontspannen of een gezellige dag uit te beleven met het gezin: er is voor iedereen iets te doen.